Guru Gaming Official Forums Visit Guru Website Twitter YouTube
November 24, 2017, 11:50:01 *
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
News: Destroying Ignorance

Pages: [1]
Print
Author Topic: guru zero tf2 ekipa skuplja nove regrute  (Read 2957 times)
0 Members and 1 Guest are viewing this topic.
.Lucian
pocasni clan

bolje biti malo lud nego malo pametan

« on: October 16, 2010, 02:53:52 »

Pozdrav svima,

Guru-Gaming Zero Team Fortress ekipa traži nove članove. Potrebno nam je par regruta za naš tim.

Osnovni preduvjeti:
- Završena srednja škola
- Barem 200 sati igranja TF2 do sada
- Broadband pristup internetu (NE modemski) i slušalice/mikrofon
- Slobodno večer iza 20:00 sati bar 3-4 puta na tjedan
- Vrlo je poželjno da imate savladane osnovne motorne tehnike [skokovi za dema/sollyja, double-jump za skauta, itd.]

O nama i vama:
Mi smo druga postava Guru-Gaming klana, malo nam treninzi škripe, srednjoškolci nam najčešće izostaju zbog svojih obveza i ne uspijevaju uvijek pratiti našu želju, vrijeme i dostupnost, stoga tražimo po jednu rezervu za svaku od klasa. Ozbiljni kandidati bi trebalo da se registriraju na forum i jave meni na privatnu poruku, da se dogovorimo za termin probe. Nakon jedne ili dvije večeri nakon što probate s nama odigrati par competative warova, ekipa zajedno odlučuje o najboljim kandidatima i eventualnim dopunama. Dopune imaju jednaku šansu kao i ostali da u budućnosti stvore svoju poziciju u timu i da se izbore za poziciju u roasteru ekipe.

Nadamo se boljem odzivu :] Ako ste siti pub servera i svi vam liče na noobove, vrijeme je da probate competative play. Highlander je lijepa zamisao ali ne pokazuje prave čari igre 6v6, mi smo svi zagrijani za malo bolji gameplay no što se može naći na pub ili lobby serverima. Javite se!

Pozdrav

Lucian
« Last Edit: July 04, 2011, 21:54:01 by Chux » Logged

THERON_GUARD22
guru fan

Tubing FTW

« Reply #1 on: October 16, 2010, 16:59:31 »

di da se prijavim?
nemam završenu srednju,imam 220+sati,ADSL(MAX) internet,ping nekad zna zaj..duga priča,skokovi mi idu,imam mikrofon,slobodan svaki dan od 20:30-23:00,osim kad nema struje,ili je oluja itd..
.Lucian
pocasni clan

bolje biti malo lud nego malo pametan

« Reply #2 on: October 16, 2010, 17:24:41 »

therone hvala na prijavi, imamo te u vidu...no prepreka su tvoje godine. cuvamo te kao "dzokera" sa strane.

THERON_GUARD22
guru fan

Tubing FTW

« Reply #3 on: October 16, 2010, 18:17:01 »

ok,ja ću bit tu kad zatreba  wink
Zastava
Moderator

lolz

« Reply #4 on: July 04, 2011, 22:15:02 »

Molim sve nove igrače koji su iskreno zainteresirani za TF2 da otvore topic sa svojim nickom i prijavom. Uvjeti navedeni u prvom postu ovog topica su jako poželjni kod kandidata.
« Last Edit: July 04, 2011, 22:23:45 by Zastava » Logged

MI smo tIM!
JA sam kapetanAJ!
G-đa Spacepig: "ja ne mislim, nikad niti ista slicno tome, tak da sam totalni njub."
Pages: [1]
Print
Jump to: