Guru Gaming Official Forums Visit Guru Website Twitter YouTube
November 24, 2017, 11:53:10 *
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
News: Destroying Ignorance

Pages: 1 ... 4 5 [6]
Print
Author Topic: vozdra sa ima..... ?  (Read 21546 times)
0 Members and 1 Guest are viewing this topic.
Scharko
guru gamer

Leteći gidra

« Reply #75 on: February 15, 2011, 18:48:55 »

također se nismo uklopili u vaš stil igranja,i mi već pola godine igramo harvest,tako da nemamo "touch" za ove ostale..
i bezveze mi je to bez unlocka,nije varanje ak neko ima black box ili ne znam ni ja šta..
al eto hvala na odazivu,nije bilo tolko loše  Azn
imali su više sreće nego pameti na gravelpitu da smo stali na onaj point kada su ga počeli capati bismo dobili na gravelpitu, a badwater....... ja nemrem igrat badwater... jednostavno ne podnosim tu mapu usto badwater nisam igrao dobrih 4mjeseca jednostavno ne kužim ljude koji vole tu mapu zakaj je uopće biraju
da je npr. viaduct bila druga mapa zgubili oni bi ko pičke
get your troll game on? Grin

Not driving your new car is like not fucking your girlfriend so she is better for her next boyfriend...
ArkoNn
guru fan

8)

« Reply #76 on: February 15, 2011, 18:54:57 »

također se nismo uklopili u vaš stil igranja,i mi već pola godine igramo harvest,tako da nemamo "touch" za ove ostale..
i bezveze mi je to bez unlocka,nije varanje ak neko ima black box ili ne znam ni ja šta..
al eto hvala na odazivu,nije bilo tolko loše  Azn
imali su više sreće nego pameti na gravelpitu da smo stali na onaj point kada su ga počeli capati bismo dobili na gravelpitu, a badwater....... ja nemrem igrat badwater... jednostavno ne podnosim tu mapu usto badwater nisam igrao dobrih 4mjeseca jednostavno ne kužim ljude koji vole tu mapu zakaj je uopće biraju
da je npr. viaduct bila druga mapa zgubili oni bi ko pičke
get your troll game on? Grin
troll mode currently OFF

Sad)
Marty
guru fan

« Reply #77 on: March 21, 2011, 09:33:36 »

Nemam interneta! Trebali su mi doći ovi iz t-coma u petak ali nisu pa ih očekujem danas
reservoir dog
guru fan

Μολὼν λαβέ

« Reply #78 on: April 27, 2011, 15:33:43 »

Eto da se i ja predstavim. Ime mi je Luka, iz Pule sam i 90% vremena (neuspješno) igram Medic-a, a znam povremeno zaigrati s dečkima iz Guru Zero. Iako me straše lica na vašim profilima ipak sam se odlučio predstaviti tongue2

Uživajte momci i djevojke, vidimo se in-game ;)

EDIT: tek mi je sad palo na pamet da sam mogao otvoriti svoj topic, oh well. ph34r
« Last Edit: April 27, 2011, 15:39:35 by reservoir dog » Logged

Μολὼν λαβέ

"I swear so soon as age will permit...I will use fire and steel to arrest the destiny of Rome."
Hannibal Barca at the age of 9

Are You Gay?
Scharko
guru gamer

Leteći gidra

« Reply #79 on: April 27, 2011, 19:03:34 »

EDIT: tek mi je sad palo na pamet da sam mogao otvoriti svoj topic, oh well. ph34r
to bus napravil ako ces postat sluzbeni clan Smiley

Not driving your new car is like not fucking your girlfriend so she is better for her next boyfriend...
.Lucian
pocasni clan

bolje biti malo lud nego malo pametan

« Reply #80 on: April 28, 2011, 06:05:55 »

Eto da se i ja predstavim. Ime mi je Luka, iz Pule sam i 90% vremena (neuspješno) igram Medic-a, a znam povremeno zaigrati s dečkima iz Guru Zero.
welcome (chev chelios ili iznogud ili lucky ovde)

Dying Fetus
guru fan

« Reply #81 on: May 02, 2011, 20:05:56 »

Samo da sve pozz. Nadam se da vam ide
Scharko
guru gamer

Leteći gidra

« Reply #82 on: May 02, 2011, 21:20:29 »

Roll Eyes
ide ide... kako kome...

Pages: 1 ... 4 5 [6]
Print
Jump to: