Guru Gaming Official Forums Visit Guru Website Twitter YouTube
November 24, 2017, 12:17:22 *
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
News: Destroying Ignorance

Pages: [1] 2
Print
Author Topic: Pozdrav posljednji put!!!  (Read 7738 times)
0 Members and 1 Guest are viewing this topic.
WinterFresh
guru fan

Sup???

« on: January 11, 2010, 18:49:40 »

Pozdrav ljudi evo ja se oprastam od vas. Kako bi ja rekao sve sto je lijepo kratko traje. Samo ne kuzim jednu stvar... Zastava bio sam uporan da udem u Guru i ti to mozes potvrditi. Gnjavio sam te 3 mjeseca Grin ( vjerujem da sam ti bio dosadan ko proljev ali jbg takav sam ja), i onda kick i toliko cool iz "fancy" klana Tongue. Nego htijeo bi napisat par komentara o igracima s kojima sam igrao i provodio svoje Guru dane: Pa krenimo(redosljed nije bitan =). FlagZero- dobar vođa kakvog bi cijeli klan pozelio. Ima puno strpljenja i voljan je svakome pomoci. Samo tako nastavi Grin, Voshy: ono sam bio ljut pa sam ti ubacio link xD. Ja te postujem posto uspjevas odrzati ovako veliku i dobro vodenu zajednicu to je cool:D, Chux: e ti si me se domio posto znas sve ono sa configuracijama, kao admin i kao mnogo toga vise ali ima i od tebe puno za uciti kao scout, Plazo, Six, Fernius, On__Ex: ovo su mi prijatelji neki malo bolji neki malo manje ali siguran sam da smo imali vise vremena da bi se i to popravilo:D. Onda hmmm eee onaj lik Poljda: on je smijesan i uvijek spreman za salu e takve ja ljude volim, Twinings i on je fora i super lik i isto mislim sve najbolje o njemu. Ako sam koga zaboravio nemojte me strpati u kaznu plssssss. E to je sve od mene zelim vam uspjesnu i sretnu 2010 kako u gamingu tako i u stvarnom zivotu.

WinterFresh....
« Last Edit: January 11, 2010, 20:50:04 by WinterFresh » Logged

Tf2 for life!!!
Zastava
Moderator

lolz

« Reply #1 on: January 11, 2010, 20:05:06 »

Najs post Winter, nisam ocekivao to od tebe. Sve najbolje i tebi u tvom novom klanu.

MI smo tIM!
JA sam kapetanAJ!
G-đa Spacepig: "ja ne mislim, nikad niti ista slicno tome, tak da sam totalni njub."
on__ex
guru fan

« Reply #2 on: January 11, 2010, 20:21:30 »

pozdrav winterfresh i zapamti šnita namazana bilo čime uvijek će pasti na namazanu stranu   Smiley jbg tak to ide...

JESUS HAROLD CHRIST ON A FUCKING RUBBER CRUTCH, IS THIS HAPPENING TO ME?
Hari
pocasni clan

« Reply #3 on: January 11, 2010, 20:29:35 »

zastava ti je cak posvetio jednog sudionika u jednoj igri koji je nosio tvoje ime, winterfresh. može li netko poželjeti veću čast? ;D ;D ;D

stretno i tebi i do viđenja!
serijski samoubojica
guru fan

« Reply #4 on: January 11, 2010, 20:32:54 »

pozdrav winterfresh i zapamti šnita namazana bilo čime uvijek će pasti na namazanu stranu   Smiley jbg tak to ide...

E al ako mažeš energično onda padne na drugu stranu. Inače Winter sretno u budućnosti.  Smiley

7h30n
guru gamer

« Reply #5 on: January 11, 2010, 20:41:53 »

Steta, nevolim kad ljudi odlaze ... Sad

Uglavnom, sretno i u gejmingu i u zivotu!

Teon

WinterFresh
guru fan

Sup???

« Reply #6 on: January 11, 2010, 20:46:30 »

ma jebes ovaj klan za kurac je nema boljeg od Gurua Sad

Tf2 for life!!!
SpacePig
prijatelj klana

« Reply #7 on: January 11, 2010, 21:07:23 »

nema mene  mellow
Druki
guru gamer

« Reply #8 on: January 11, 2010, 22:06:26 »

nema mene  mellow

Hello, I must be going,
I cannot stay, I came to say, I must be going.
I’m glad I came, but just the same I must be going.
La La.
Moj NWN module
Voshy
clan leader
Administrator

Nenad Jebiv

« Reply #9 on: January 11, 2010, 23:23:31 »

drago mi je vidjet da si nesto ovako napisao nakon sta te prosla ljutnja, nadam se da ces jos dugo uzivati u gejmanju, i tebi isto zelim uspjesnu 2010  Smiley

ramzes
prijatelj klana

doživotni noob

« Reply #10 on: January 11, 2010, 23:45:18 »

winter sreco sta se to desilo? daj lipo ukratko, s obzirom da nisam upucen u dogadjaje. zastava ce ti bit jako zahvalan, jer ako ne odgovoris upilat cu ga priko msna. to ce mu tesko past, a onda i tebi, s obzirom na to koliko ti je srcu prirasta

Ramzes II, Tutmes III, licim na njih, tako reci, al' nisam Ramzes nego Ram'o u kraljevstvu ljubavi vladam samo.
O gospodjo, Madame Tussauds, ima li kod vas mjesta za mene, ja sam Ramzes sa Balkana vole me zene ljepse od Brene
Voshy
clan leader
Administrator

Nenad Jebiv

« Reply #11 on: January 12, 2010, 01:51:04 »

winter sreco sta se to desilo? daj lipo ukratko, s obzirom da nisam upucen u dogadjaje. zastava ce ti bit jako zahvalan, jer ako ne odgovoris upilat cu ga priko msna. to ce mu tesko past, a onda i tebi, s obzirom na to koliko ti je srcu prirasta

ramzes, jel tebi ikad padne napamet nesto kao: "a valda da trebam znat, znao bi."

ne a?

tongue2

WinterFresh
guru fan

Sup???

« Reply #12 on: January 12, 2010, 11:58:07 »

Voshy npm neka Flag napise u ovaj topic zasto neka znaju. I treba se znat. Samo daj ;D

Tf2 for life!!!
WinterFresh
guru fan

Sup???

« Reply #13 on: January 12, 2010, 12:01:45 »

ALI ZNAJTE WINTERFRESH WILL COME BACK. (i pitati za povratak kad bude bilo vrijeme)

I will be back.....

Tf2 for life!!!
Rebel
pocasni clan

a.k.a. Blek_Stena

« Reply #14 on: January 12, 2010, 12:26:26 »

Kolko imas godina?

Good morning Vietnam!!

Zena moze biti sa sela, 'al auto mora biti iz Japana! Smiley
Pages: [1] 2
Print
Jump to: